Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Lapsed Tartu Maratoni Minimaratonil

18.02.2012

Suure suusapeo Tartu Maratoni eel toimusid Tartus Tähtvere pargis lastesõidud minimaratoni rajal. Suusarajal liugles enam kui 1600 osaleja seas ka sada turvakodudes peatuvat last, kes olid TILLUsõidul ja MINImaratonil läbitavaks distantsiks valinud 540 meetrit kuni 5 km. Kohal olid lapsed Tallinnast, Harjumaalt, Tartust, Viljandimaalt, Narvast, Sillamäelt ja Kiiklast.

Rajal näitasid oma oskusi ka kõige väiksemad ukerdajad, kes paistsid silma oma suure tahtmisega. Kuuese Olga jaoks oli see üldse esimene kord suusatada ning talle meeldis väga – medal kaelas kõndis ta järgmisel päeval enesekindlalt toas ringi.

Kõik lapsed arvasid, et sport õues on tervisele väga kasulik ja sport ongi elu. Ilus talvepäev, tugev trenn ja suur tahtmine tegid oma töö, lapsed olid väga õnnelikud tublide saavutuste ja kordaläinud päeva üle.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.