Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Lapsed Aafrika elevante uudistamas

12.03.2011

Märtsis etendus Saku Suurhallis rahvusvaheline tsirkuseprogramm “Aafrika elevandid”, mida käis nautimas ka 150 turvakodu last Tartust, Tallinnast, Pärnust, Harjumaalt ja Ida-Virumaalt koos saatjatega.

Saksamaalt pärit tsirkuseprogrammi keskseks numbriks oli elevandidresseerija Sonny Frankello Aafrika elevantide esinemine. Laval ülesastunud tantsivaid ja trikke tegevaid elevante on pärjatud autasudega kuulsatel tsirkusefestivalidel nii Roomas, Brüsselis, Pariisis kui ka Monte-Carlos.

Lisaks elevantide etteastele oli võimalus nautida naljakat klouniduetti ning žonglööride ja õhuakrobaatide hingematvaid esitusi. Lastele oli väärtuslikuks kogemuseks võimalus saada osa ühe maailma parima loomatreeneri etteastest koos tema hiiglaslike sõpradega, milles oli tunda suurt sõbralikkust ja hoolt oma hoolealuste vastu.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.