Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Korjandusega SEB töötajate seas kogusime laste varjupaikadele arendavaid kingitusi

21.01.2008

19. jaanuaril toimus SEB Eesti Ühispanga töötajate aastaalguse pidu ning juba teist aastat järjest tegime üleskutse võtta varjupaiga lastele kaasa omal valikul vaimset ja käelist tegevust arendavaid kingitusi. Kokku kogusime enam kui 450 eset: ligi 30 CD-plaati lastefilmide ja arvutimängudega, enam kui 65 pakki voolimissavi ja plastiliini, 110 komplekti värvikomplekte ja pliiatseid-kriite-vildikaid joonistamiseks, meisterdamisvahendeid enam kui 60 karpi, 50 lauamängu, 50 suurt ja väikest puslet ning 30 lasteraamatut jms. Aitäh kõigile kingitoojatele!

Kingitused anname varjupaikadele üle mustkunsti-ringreisi raames, mis toimub veebruaris ja märtsis 2008 ning millega külastame kõiki partneritest varjupaikasid. Kogutud mänguvahendid kingime Tallinna Lastekodu Laste Varjupaigale Koplis, Pereabikeskusele Pärnus, Narva Laste Varjupaigale, Sillamäe Hooldusasutuse Lootus lastele ning Tartu Laste Turvakodu kasvandikele.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.