Tunnustusauhind „Lastega ja lastele“

Aita tunnustada lapsi, noori ja täiskasvanuid, organisatsioone ning ühendusi, kes oma algatuste või pikaajalise tegevusega on oluliselt panustanud laste ja noorte heaolusse!

Taotlus kandidaadi esitamiseks

Koostegemiste arhiiv

Jalkapäev motiveeris lapsi rohkem sportima

29.08.2018

Augusti viimasel kolmapäeval toimus SEB Heategevusfondi eestvedamisel järjekordne jalgpallipäev, kus asendus- ja turvakodude lapsed said koos jalgpalluritega jalkat mängida ning olid õhtul A. Le Coq Arenal tunnistajaks põnevale heitlusele FC Flora ja FCI Levadia vahel.

Loe edasi

Kunstitöötuba lennutas fantaasiat ja lisas eneseusku

06.08.2018

Augusti alguses osales 70 turva- ja asenduskodudes peatuvat last üle Eesti SEB Heategevusfondi eestvedamisel loomingulises töötoas Laitse Graniitvillas, kus skulptor Tauno Kangro juhendamisel prooviti kätt inimese voolimisel – nii, nagu elukutselised kunstnikud seda teevad.

Loe edasi

Lottemaa vaimustas lapsi koduse sõbralikkusega

26.06.2018

Juunikuu viimase nädala alguses said mitme turva- ja asenduskodu lapsed üle Eesti taas lõbusalt aega veeta oma lemmiktegelaste seltsis Lottemaal. Rohkelt avastamis- ja äratundmisrõõmu ning põnevat tegevust jagus nii suurtele kui ka väikestele.

Loe edasi
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.