Tunnustusauhind „Lastega ja lastele“ ootab nominente

Tunnustamist väärivad lapsed, noored, täiskasvanud, ettevõtmised ja ühendused, kes on oluliselt panustanud laste ja noorte heaolusse. Kandidaate saab esitada 20. aprillini 2017.
Loe lisa ja esita kandidaat

Koostegemiste arhiiv

„Ma sõitsin rattaga. Terve tee, peaaegu…“

23.09.2017

Septembri eelviimasel laupäeval said turva- ja asenduskodude lapsed üle Eesti SEB Heategevusfondi toel end taas proovile panna Tartu rattamaratonil ning lustida Aura veekeskuses. Sellest sügisesest spordivõistlusest on paljudes peredes saanud tore tava.

Loe edasi

Suuuur koer!? Ei, hoopis jääkaru!

29.08.2017

Augusti viimasel nädalal said asendus- ja turvakodude lapsed üle Eesti SEB Heategevusfondi toel osa juba tavaks saanud koolieelsest Tallinna loomaaia külastusest. Peale vahvate karvaste ja suleliste vaatamise tunti rõõmu ka batuudil möllamisest ja näomaalingutest, nauditi pannkoogikõhutäit ja jäädvustati end koos pere ja sõpradega pildile.

Loe edasi

„Väike Prints“ lummas nii väikseid kui suuri

22.04.2017

Suured ja väikesed teatrisõbrad Eesti erinevatest asendus- ja turvakodudest külastasid Heategevusfondi toetusel Tartu Teatri Kodu, vaadates prantsuse kirjaniku Antoine de Saint-Exupéry teosel põhinevat „Väikest Printsi“. Peale selle tehti Toomemäel mälestuseks perepilte, kohtuti näitlejatega ja külastati Mänguasjamuuseumi.

Loe edasi
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.