Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Koostegemiste arhiiv 2009

Magus piparkoogiralli ja mänguköögid laste varjupaikadele

29.12.2009

Nii nagu tavaks saanud, toimub detsembris alanud heategevusliku kampaania raames ka ringsõit “Piparkoogiralli”, millega SEB Heategevusfondi toetuseks loodud klubi vabatahtlikud käivad külas partnervarjupaikades üle Eesti, et üheskoos piparkooke küpsetada.

Loe edasi

Kokkamispidu koos Tallink City Hotelli peakokaga

16.11.2009

15. novembril korraldasid SEB Heategevusfond ja Tallink City Hotell teist aastat järjest varjupaikade lastele suure kokanduspeo. Toiduvalmistamine on ju loomulik osa elust ning hommikusöögiks putru ja võileiba on valmistanud igaüks.

Loe edasi

Varjupaiga kasvatajad tarkust kogumas ja kogemusi jagamas

23.10.2009

Oktoobris toimus koostöös Perekeskusega Sina ja Mina varjupaiga töötajate 2-päevane jätkukoolitus Pärnus. See koolitus oli jätk kevadel toimunud koolitussarjale “Suhted minu ümber ja minu sees”.

Loe edasi

Teraapialaager

09.06.2009
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.