Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Koostegemiste arhiiv 2008

Jurmala veepargi külastus

29.12.2008

Jõulupühade järel võtsime varjupaiga laste ja vabatahtlike klubi seltsis ette koolivaheaja reisi Lätti Jurmala veekeskusesse. Kaasa sõitsid Tallinna, Tartu, Harjumaa ja Pärnu varjupaikade lapsed.

Loe edasi

Piparkoogiralli laste varjupaikadesse

27.12.2008

Detsembrikuu saabudes seadsid SEB Heategevusfondi toetuseks loodud klubi vabatahtlikud sammud laste varjupaikade poole Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Ida-Virumaal, et üheskoos väikeste sõpradega veeta üks mõnus õhtupoolik.

Loe edasi

Toetame Tallinna Laste Turvakeskust ja Haiba Lastekodu; koostöölepingut jätkatakse ka Tallinna Lastekodu Laste Varjupaigaga Koplis

24.11.2008

23. novembril Tallink City hotellis toimunud kokandusüritusel kirjutati alla ka kolm koostöömemorandumit SEB Heategevusfondi ja varjupaikade vahel kogusummas 300 000 krooni.

Loe edasi
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.