Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Koostegemiste arhiiv 2007

Heategevusfondi klubi käis lastega piparkooke küpsetamas

26.12.2007

Heategevusfondi eesmärk pole ainult raha kogumine, sama oluline on ka inimeste soov ise aidata. Detsembri alguses käisid heategevusfondi klubi vabatahtlikud Tallinna Lastekodu Laste Varjupaigas ja Pärnus asuvas Pereabikeskuses piparkooke küpsetamas. Suud said magusaks nii suured kui ka väikesed!

Loe edasi

Toetame Tartu Laste Varjupaika

05.12.2007

4. detsembril 2007 sõlmisime koostööleppe Tartu Laste Turvakeskusega. Heategevusfond toetab varjupaiga erinevaid projekte 2008. aasta jooksul 100 000 krooniga.

Loe edasi

SEB Eesti Ühispanga marketingi divisjoni töötajate etendus Pereabikeskuse lastele

25.11.2007

Novembris käis SEB Eesti Ühispanga marketingi divisjon väljasõidul Pärnus. Väljasõidu raames võeti nõuks lavastada pisike etendus ning see Pereabikeskuse lastele ette kanda. Koos mõeldi välja idee ning pandi kokku õpetliku mõtteteraga lugu.

Loe edasi
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.