Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Koos Tallinna BC Kalev/Cramoga Saku Suurhallis finaalmänge nautimas

25.03.2007

Koostöös Tallinna BC Kalev/Cramoga käisid Pärnus asuva Pereabikeskuse ja Tallinna Lastekodu Laste Varjupaiga lapsed 24. mail Tallinnas Saku Suurhallis vaatamas SEB Eesti Ühispanga Korvpalli Meistriliiga neljandat finaalmängu. Mänguplatsil võistlesid TÜ/Rock ning BC Kalev/Cramo mängijad. Meeleolu oli ülev ja laste jaoks oli võistlustele kaasaelamine tõeline elamus ning täiesti uus kogemus. Tagasiteel koju jagasid lapsed muljeid: “Telekast pole üldse nii põnev vaadata”, “See on kõige lahedam üritus üldse, kus ma käinud olen!”, “Huvitav oli vaadata, kuidas rahvas karjus, treener hüppas ja kõik oma lemmikutele kaasa elasid!”

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.