Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Kingid jõulupuu all 182 turvakodu lapsele

28.12.2010

Detsembris tegi SEB Heategevusfond teist aastat järjest üleskutse teha “jõulupuu-projekti” raames kingitused varjupaikades peatuvatele lastele. Igasse majja tuli jõuluvana pisut erineval ajal, aga kõikjale ikka suure puidust kelguga, mis oli kingikotte triiki täis. Nii mõnegi lapse jaoks oli isikliku kingituse saamise kogemus esmakordne. Suur oli ka laste imestus, et kuidas jõuluvana ikkagi teadis, mida nad täpselt soovivad.
Selgi aastal ei jäänud varjupaigas peatuvate laste soovid pelgalt soovideks ja unistusteks. Kõik 182 last leidsid omanimelise kingi jõuluvana kotist! Laste ja jõuluvana ning SEB Heategevusfondi nimel suur tänu kõigile jõuluvana abilistele koos sõpradega tehtud kingituste eest! See tähendab palju! Kaunist aasta lõppu!

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.