Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Kingi turva- ja asenduskodude lastele ohutu ja rõõmus suvi!

01.06.2013

Lastekaitsepäeval algab juba 15. korda fondi heategevuslik kampaania, sel korral on üleskutseks “Kingi turva- ja asenduskodude lastele ohutu ja rõõmus suvi!”.

Suvised rannapäevad on täis lusti ja lõbu ning veemõnude nautimist – suvemälestused on tulvil soojust, mängulusti ja avastamisrõõmu. Selleks, et ka asendus- ja turvakodudes kasvavad lapsed saaksid vees ja rannal turvaliselt hullata, kingib SEB Heategevusfond neile sellel suvel ujumistarbeid ja supelvarustust ning võimaldab lastele osalemist ujumiskursustel. Laste kõrval olevatele täiskasvanutele korraldame veeohutuse koolitusi ja soetame päästevahendeid.

Juuli lõpuni kestva kampaaniaga kutsume inimesi sõlmima laste toetuseks püsimakselepingut või tegema ühekordset annetust SEB Heategevusfondi arvelduskontole 10001000100012. Kampaania kestab juuli lõpuni ja selle tulemused teeme teatavaks 28. juulil 2013.
 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.