Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Kaunid lumeskulptuurid lumises töötoas

25.02.2010

Veebruaris korraldas SEB Heategevusfond ringreisi “Töötuba lumes”, mis toimus teist korda ning mille raames valmisid fondi koostööpartneritest varjupaikade juures üle Eesti kaunid lumeskulptuurid. Lumekujud vormiti laste enda tehtud kavandite järgi.

Ringreis “Lumevabariik” algas Haiba lastekodus, mille siseõuel valmisid suur sünnipäevatort, püramiid ja kilpkonn. Narva Laste Varjupaiga aias valmistati lumest tiiger, püramiid, vaal ja meduus.

Sõbrapäeval, 14. veebruaril meisterdati Pärnus Pereabikeskuse sisehoovis suurtest lumehunnikutest liumäe funktsiooniga Sfinks, sõbrapäeva süda ja Tartu varjupaiga maskott kilpkonn.

Ringsõidul meisterdasid varjupaikade lapsed lumeskulptuure koos SEB Heategevusfondi toetuseks loodud klubi täiskasvanud vabatahtlikega. Lapsi juhendas vabakutseline kunstnik Henry Timusk, kelle käe all on valminud mitukümmend lume-, jää- ja tuleskulptuuri üle Eesti. Fond kinkis igale lumelinna ehitamisest osavõtnud lapsele soojad villased sokid.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.