Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Karjääripäeval rõhutati, et suurim konkurentsieelis on iseenda eluga rahulolu

01.03.2015

Pühapäeval, 1. märtsil toimus karjääripäev, millelt 85 noort said kaasa rahaga targalt ümberkäimise oskuse ning tööriistad teadlikuks ja sihipäraseks karjääriplaneerimiseks. Rahatarkust jagas Soome Humaki ülikooli õppejõud Niila Tamminen ja karjääriplaneerimise nõu andis noortele kommunikatsiooniagentuuride liidu Creative Union personalijuht Annika Räim.

Iseenda aitamisest ja lähedaste toetamisest rääkis psühholoog-psühhoterapeut ja koolitaja Mare Pork. Kuidas internetis targalt liigelda, selgitas Tallinna Ülikooli doktorant, „Targalt internetis“ töögrupi liige Birgy Lorenz. Loomingulises töötoas said noored loovprodutsent Lehari Kausteli käe all kogemuse muusikalisest koosloomisest. 

Lapsed, kes kasvavad vanavanemate hoole all või asenduskodus ning õpivad täiskoormusega kutseõppeasutuses või kõrgkoolis, saavad sel õppeaastal juba neljandat aastat järjest käia koolis SEB Heategevusfondi toel. 

Karjääripäevast jäi kõlama mõte, et kõige olulisem on iseenda eluga rahulolu. Kui sellega on korras, siis on enesekindlam elus edasi minna. Hinge- ja meelerahu aga ei ole võimalik saavutada ainult väliste teguritega, vaid seda tuleb otsida ka enda seest. 

Fond annab välja õppestipendiume, mille suurus on 2015. aastal kokku 50 000 eurot.

Loe pikemalt
 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.