Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Karjääripäeval rõhutati, et suurim konkurentsieelis on iseenda eluga rahulolu

01.03.2015

Pühapäeval, 1. märtsil toimus karjääripäev, millelt 85 noort said kaasa rahaga targalt ümberkäimise oskuse ning tööriistad teadlikuks ja sihipäraseks karjääriplaneerimiseks. Rahatarkust jagas Soome Humaki ülikooli õppejõud Niila Tamminen ja karjääriplaneerimise nõu andis noortele kommunikatsiooniagentuuride liidu Creative Union personalijuht Annika Räim.

Iseenda aitamisest ja lähedaste toetamisest rääkis psühholoog-psühhoterapeut ja koolitaja Mare Pork. Kuidas internetis targalt liigelda, selgitas Tallinna Ülikooli doktorant, „Targalt internetis“ töögrupi liige Birgy Lorenz. Loomingulises töötoas said noored loovprodutsent Lehari Kausteli käe all kogemuse muusikalisest koosloomisest. 

Lapsed, kes kasvavad vanavanemate hoole all või asenduskodus ning õpivad täiskoormusega kutseõppeasutuses või kõrgkoolis, saavad sel õppeaastal juba neljandat aastat järjest käia koolis SEB Heategevusfondi toel. 

Karjääripäevast jäi kõlama mõte, et kõige olulisem on iseenda eluga rahulolu. Kui sellega on korras, siis on enesekindlam elus edasi minna. Hinge- ja meelerahu aga ei ole võimalik saavutada ainult väliste teguritega, vaid seda tuleb otsida ka enda seest. 

Fond annab välja õppestipendiume, mille suurus on 2015. aastal kokku 50 000 eurot.

Loe pikemalt