Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Karjääripäeval rõhutati, et edu võti on loomingulisus

26.10.2014

Pühapäeval, 26. oktoobril toimus karjääripäev, millelt 80 noort said kaasa rahaga targalt ümberkäimise oskuse ning tööriistad teadlikuks ja sihipäraseks karjääriplaneerimiseks. Rahatarkust jagas Tšiili aukonsul ja Tallinna aasta õpetaja Henton Figueroa. Õppima õppimise töötoa viis läbi mälutreener Tauri Tallermaa ja karjääriplaneerimise nõu andis noortele õppejõud Karin Kuimet. Päeva lõpetuseks rääkis oma eluvalikutest ja õpiaastatest teleajakirjanik ja saatejuht Maire Aunaste.

Lapsed, kes kasvavad vanavanemate hoole all või asenduskodus ning õpivad täiskoormusega kutseõppeasutuses või kõrgkoolis, saavad sel õppeaastal juba neljandat aastat järjest käia koolis SEB Heategevusfondi toel.

Karjääripäevast jäi kõlama mõte, et ükskõik, mida sa teed, on oluline loomingulisus ja eristumise julgus. Noored panid kõrva taha, et valitud eriala või töökoht peab olema nauditav ja meeldima, siis on tööl ka tulemust. 

Fond annab välja õppestipendiume, mille suurus on 2014. aastal kokku 50 000 eurot.

Loe pikemalt
 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.