Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Kampaaniaga “Igal lapsel on õigus tunda rõõmu!” kogusime 800 000 krooni

01.02.2008

Koostöös Rimi Eesti Foodiga läbiviidud kampaaniaga “Igal lapsel on õigus tunda rõõmu!” kogusime heategevuseks 793 000 krooni. Lisaks on panga kliendid heategevuse toetuseks sõlminud ligi 4500 püsikorralduslepingut. Annetussummade kasvu põhjuseks ei pea me niivõrd palga tõusu, kuivõrd inimeste teadlikkuse suurenemist sotsiaalvaldkonnaga seotud probleemide suhtes. Samuti on fond saanud osutada praktilist abi ning heategijad on näinud esimesi tulemusi.

Avaldame siirast tänu kõigile, kes head tegid. Oleme kindlad, et varjupaiga lastele arendavate tegevuste võimaldamisel on suur kasutegur nende laste suureks saamise teel.

Heategevuskampaania raames toimus ka ringsõit, mille raames käisime koos Onu Raivo Jutupliiatsiga läbi kõik koostööpartneritest varjupaigad. Kuulasime lastega koos muinasjuttu, joonistame selle juurde ning fond kinkis varjupaikadele kokku enam kui 450 lasteraamatut. Samuti kinkisime igale varjupaiga lapsele oma isikliku eakohase juturaamatu.

Detsembris ja jaanuaris toimunud kampaania käigus sai annetusi teha Ühispanga kontorites või kanda sobiv rahasumma heategevusfondi arvelduskontole. Samuti sai helistada annetustelefonile ning osta kõigist Rimi kauplustest 25-krooniseid spetsiaalseid lõikekaarte, millega on võimalus valmistada rõõmu korraga mitmele lapsele: koos oma lapsega saab kaardist meisterdada toreda mänguasja ja kaartide müügitulu läheb varjupaigas peatuvate laste toetuseks.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.