Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Kampaaniaga “Aita jalgratas kokku panna!” kogusime 400 000 krooni

31.07.2009

Juunis-juulis toimunud SEB Heategevusfondi seitsmenda heategevusliku kampaania käigus kogusime 395 888 krooni. Fondile lisandus 900 uut püsitoetajat, kokku pakub vanemliku hoolitseta lastele igakuist tuge 6250 head inimest. Kampaania “Aita jalgratas kokku panna” liiklusohutuse teemaline hariv lõpuüritus toimus Tallinna Loomaaias Rebasemäe piknikuplatsil, kus osalesid varjupaikade ja turvakodude lapsed üle Eesti. Üritusel anti üle varjupaikadele kampaania raames ostetud 30 jalgratast ja selle juurde kuuluv varustus – kiivrid ja helkurvestid turvaliseks liiklemiseks ning pumbad, rattalukud jms. Lastele kingiti Maanteeameti poolt valmistatud raamatuid liikluskultuurist ja turvalisest liiklemisest jalgrattal.

Lastele jagasid liiklusohutusega seotud tarkusi Lõuna Politseiosakonna esindajad ning Liiklusohutuskeskus pani üles vigursõiduraja rattaga sõitmiseks. Külas olid maskotid Sõber Sebra ja politseist Lõvi Leo. Lapsed lustisid loomaaias koos fondi toetuseks loodud klubi vabatahtlikega – uudistasid loomi, mängisid meeleolukat seiklusmängu “Liikluspusle” ning sõid suuri ülepannikooke.

Täname südamest kõiki annetajaid ja püsitoetajaid. Igaüks, kes on annetanud, on kinkinud lastele, kellest vanemad ei hooli, killukese õnne. Loodame, et jalgratta pedaale vändates saavad nad kergemini võitu oma hirmudest, muredest ja ebakindlusest.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.