Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Kadrioru roosiaias auhinnati laste olukorda parandanud algatusi ("Lastega ja lastele" tunnustusüritus)

ERR Uudised

Lastekaitsepäev tõi 800 kooliõpilast Tallinnas klassiruumist välja ja üheskoos istutati Laagna teele 38 tarkuseterakujulist peenart. Kadrioru roosiaias auhinnati algatusi, mis on laste käekäiku parandanud.

Hulk koolinoori kogunes neljapäeva varalõunal Laagna tee äärde, et esimest korda elus lilli istutada. Tegevlinnapea Taavi Aas lasi pasunat ja nii suur lastekaitsepäeva lillepidu alguse sai, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Kadrioru roosiaias aga tunnustati inimesi ja organisatsioone, kes on laste ja perede käekäigu pärast muret tundnud ja seda parandanud.

Üks preemia saajatest on kabeõpetaja Heinar Jahu, kes on väikeseid kabeässasid koolitanud juba pea 40 aastat ja leiab rõõmu sellest tänaseni.

"Kui lastel silmad säravad, kui nad saavad auhindu, kui nad võidavad. Aga on ka tihti pisarad, aga pisarad näitavad, et neile on võit tähtis. Lapsed usuvad, et harjutamine teeb meistriks, siis nad tulevad ja harjutavad," vastas Jahu küsimusele, kas lapsed käivad kabetrennis hea meelega.

Lisaks auhinnatseremooniale sai nii tuult trotsida, meisterdada kui ka lihtsalt lustida.

Klippi saad näha: siit
 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv