Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Jõuluvana tõi varjupaikadesse 182 nimelist kingitust

28.12.2010

Detsembris sai teist aastat järjest teoks “jõulupuu-projekt”, mille raames jõudsid varjupaikades peatuvate laste jõulupuude alla nimelised kingitused igale lapsele. Nii mõnegi lapse jaoks oli isikliku kingituse saamise kogemus esmakordne. Suur oli ka laste imestus selle üle, kuidas jõuluvana ikkagi teadis, mida nad täpselt soovivad. See jõuluõhtu tõi varjupaikadesse samasuguse rõõmsa elevuse ja palju pühadetunde nagu tavalistesse kodudesse. Ka sel aastal ei jäänud varjupaigas peatuvate laste soovid pelgalt soovideks ja unistusteks ...

Laste ja jõuluvana ning SEB Heategevusfondi nimel suur tänu kõigile jõuluvana abilistele koos sõpradega tehtud kingituste eest!

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.