Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Jõulusoovide puu tõi lastele pühadeks kingirõõmu

28.12.2018

SEB Heategevusfondi eriprojekt „Jõulusoovide puu“ toimus sel aastal juba kümnendat korda, tuues jõulurõõmu üle Eesti tegutsevates turva- ja asenduskodudes sirguvatele lastele. Sel aastal said heade annetajate abiga teoks ligi 800 lapse soovid ja unistused.

Jõulupidu on üks südantliigutavamaid koosviibimisi terve aasta jooksul – pidu, kingitusi ja jõuluvana ei oota mitte üksnes lapsed, vaid ka perede kasvatajad. Jõulupeod ja -kombed on peredes laias laastus ühtemoodi, aga samas igaühel ka omamoodi.

Kindel on see, et siginat-saginat jagub peopäeval igasse perre ja jõuluvanaootus teeb meele ärevaks nii suurel kui ka väikesel. Kuigi suuremad lapsed enam jõuluvanasse ei usu, löövad ka neil põsed õhetama, kui punase kuuega taat ukse või akna taha ilmub.

Kuigi lastega oli eelnevalt läbi arutanud, mida nad jõuluks soovivad, oli tore näha reaktsioone oma kingituste üle. Olgu lapsed suured või väikesed, usuvad nad jõuluvanasse või mitte, teeb soovitud kingituse saamine nende väikesed südamed õnnelikumaks. Aitäh headele annetajatele!

 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.