Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Jõulusoovide puu: Otsitakse jõuluvana DNA-ga vabatahtlikke!

Eesti asendus- ja turvakodude pered otsivad vabatahtlikke jõuluvanasid, kes asenduskodude jõulupidudel lastele kingitusi kätte aitaks anda. Kõigil vabatahtlikel, kes on valmis paar tundi oma aega panustama ja kasvõi ühte oma koduläheduses asuvasse asendus- ja turvakodusse jõuluvanana kinke jagama minema, palutakse hiljemalt 16. detsembriks endast teada anda e-posti aadressil info@heategevusfond.ee. Fond edastab kontakti konkreetse asenduskodu juhatajale või pereemale, kes vabatahtliku jõuluvanaga täpse kohtumisaja kokku lepib.

Kas teate kedagi, kes teab kedagi, kes tunneb JÕ…UV…A? Üle Eesti on peremajasid, kus kingikott peagi kohal, aga pole punases kuues lahket habemikku, kes kuuse all lastelt salme küsiks ja kingid rõõmust säravatele tüdrukutele-poistele välja jagaks. Seetõttu palumegi appi kõiki neid punase kuue ja valge habemega vabatahtlikke, kes tunnevad, et neis on piisavalt jõuluvana DNA-d ja kogemust – tooks kingikotti tuppa ja kuulaks laste luuletusi, nende pead tunnustavalt paitaks!

Jõulupeod toimuvad asenduskoduti erinevatel päevadel ja aegadel ning vabatahtlikke jõuluvanasid otsivad (sulgudes jõulupeo kuupäev):

Pärnumaa
Pärnu lasteküla (16. detsembril kell 15-16 vahemikus)
Tallinn ja Harjumaa
Tallinna Lastekodu Veerenni peremaja (24 - 26. detsembril kell 16.00-19.00)
Tallinna Lastekodu Künni maja (24, 25. või 26. detsembril kell 16.00-17.00)
Tallinna Lastekodu Veerise peremajad (24. detsember kell 16-18.00; 31. detsember kell 16.00-17.00 )
Haiba Lastekodu (24. detsembril kell 17-18 vahemikus)

Kaheksandat aastat järjest on kogutud kokku pea 1000 kingisoovi vanemliku hoolitsuseta lastelt, et jõulukuu jooksul leida Jõulusoovide puu projektiga (www.heategevusfond.ee/joulupuu) head inimesed, kes aitaksid need laste salasoovid täita.

Tehtud annetuste eest soetatakse jõulusoovide nimekirjas olevad kingitused, pakitakse need Kaubamaja vabatahtlike poolt ära ja saadetakse kingikotid laste turva- ja asenduskodudesse. Iga lapse soov on isiklik ja kõikide laste kingitused komplekteeritakse individuaalselt. Kingipakid jõuavad lasteni jõulupühadeks.

Kui päkapikud on kingituse ära pakkinud, on annetajatel võimalik ööpäeva möödudes vaadata jõulupuul, milline kingitus annetuse eest lapse kingipaki sisse on pandud.


 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.