Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Jalkapäev professionaalsete treenerite käe all (video!)

13.06.2012

SEB Heategevusfondi ja Eesti Jalgpalli Liidu treenerite koostöös toimus jalgpallipäev, millest võttis osa üle saja inimese Sillamäe, Narva, Tartu ja Tallinna ning Kiikla asendus- ja turvakodudest.

A. Le Coq Arenale jõudnuna pühiti Martin Reimi, Teet Allase, Karel Voolaidi ja Urmas Rooba juhendamise all reisiväsimus ja kangus kontidest. Pooleteist tunni jooksul õpetasid endised tippmängijad jalgpallitrikke, mis kulmineerusid ühise mänguga.

Trenni järel kinkis fond igale lapsele jalgpalli, millele saadi kohe ka autogrammid endistelt tippmängijatelt. 22 lapsele jätkus päev õige eriliselt, sest nemad said saata väljakule Eesti ja Hispaania U-21 koondise mängijad. Pärast avavilet ühinesid nad kaaslastega tribüünil, et elada kaasa tulevikuässadele.

Kokkuvõttev video päevast: http://www.youtube.com/watch?v=ASFYP-nUc4Q.
 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.