Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Jalkapäev pani lapsed liikumisest rõõmu tundma

19.06.2017

Sel aastal juba viiendat korda toimunud jalgpallipäeval kohtusid turva- ja asenduskodude lapsed FC Flora mängijatega. Ennelõunal korraldasid jalgpallurid lastele treeningu ja lõbusaid mänge, õhtul saadi osa suurest jalgpallilahingust FC Flora ja Nõmme Kalju FC vahel.

Professionaalsed jalgpallurid leidsid kiiresti iga lapsega kontakti ning kõigile jätkus tegevust ja liikumisrõõmu. Kasvatajad õhutasid pelglikumaid lapsi palli mängima ise kaasa tehes. Atmosfäär staadionil oli sportlik ja lapsed said ennast tühjaks joosta.

Lapsed olid staadionil nähtud mängust suures vaimustuses. See eriline energia, mis mängu ajal tribüünidel lainetab, ei jätnud kedagi mõjutamata. Eskortlapsed rääkisid õhinaga, kuidas kaamera neid lähedalt filmis.

Pärast mängu paluti lapsed staadionile, kus avanes võimalus meeskonnaliikmetega suhelda ja autogramme küsida. Eriti suurt rõõmu tõi lastele see, et igaüks sai endale isikliku palli.

Lastel tekkis ka endil soov jalkat mängida ja mitmes peres pandi järgmisel päeval jalgpalli mängimiseks väravad üles.

Loe pikemalt: siit

 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.