Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Jalgpallipäev motiveeris sporti tegema ja kasvatas lastes eneseusku

25.05.2014

MTÜ SEB Heategevusfond korraldas 25. mail koostöös Eesti Jalgpalli Liiduga (EJL) asendus- ja turvakodude lastele liikumist ja pallimängu propageeriva hea tuju ürituse. Osavusharjutusteks ja -mängudeks olid staadionil end valmis seadnud Eesti koondise abitreener Janno Kivisild, 73 korda Eesti koondises mänginud Teet Allas, EJL-i treenerite koolitaja Katrin Kaarna, naiste koondise kapten Kethy Õunpuu, noormeeste U-19 koondise peatreener Karel Voolaid ja EJL-i rahvajalgpalli juht Ants Juhvelt.

Lilleküla Sportland Arena jalgpallistaadionile kogunes põnevil ja uudishimulik, enam kui 150-lapseline seltskond, kes olid erinevatest Eestimaa paikadest kokku sõitnud. Jalgpall on kaasakiskuv meeskonnamäng, milles on raske jääda lihtsalt kõrvalseisjaks. Lapsi nakatas ja innustas kasvatajate eeskuju ja üllatas, et kasvatajaga sai võrdväärselt palli mängida. Oli imetlusväärne, kuidas noored avastasid oma sportlikke andeid, kasvatades treenerite tunnustuse toel endas sisemist kindlust ja usku.

Jalgpallipäevaga jäid rahule nii lapsed kui ka kasvatajad, kes tundsid, et koostegemine andis lõõgastavaid ja motiveerivaid hetki ka homsesse päeva. Kindel see, et sel suvel suunatakse osava löögiga värava suunas suur hulk jalgpalle ja võidurõõmsaid hõikeid kuuleb nii mõneski hoovis. Ühiselt nenditi, et jalgpallipäev oli ülilahe ja tasapisi puges põue ootus uuest jalkapäevast. Nii mõnigi laps võttis sellelt päevalt endaga kaasa suure jalgpallipisiku, millega suvisesse jalkalaagrisse minna või siis sügisel juba täies mahus jalkatreeningutel osalema hakata.

Loe pikemalt

 

 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.