Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Ilvese ja Ergma pastakad müüdi maha

Delfi

Vilniuses üleeile toimunud heategevuslikul oksjonil pandi teiste seas enampakkumisele ka Eesti presidendi Toomas Hendrik Ilvese ja riigikogu spiikri Ene Ergma allkirjaga kirjutusvahendid.

15. aprillil toimus Vilniuses rahvusvahelise uimastivastase ennetustööga tegeleva sihtasutuse Mentor Foundation heategevusüritus, mida austas oma kohalolekuga Mentori president Rootsi kuninganna Silvia, teatas MTÜ SEB Heategevusfond.

Rootsi kuninganna ja programmi teised võtmeisikud ning külalised külastasid Vilniuse Pilaitė linnaosas asuvat Mentor-programmiga ühinenud keskkooli ning osalesid Riiklikus Ooperi- ja Balletiteatris heategevuslikul kontserdil „Future Unplugged“, millele järgnes pidulik õhtusöök ja heategevuslik oksjon, mille käigus läksid müüki ka Ilvese ja Ergma allkirjaga kirjutusvahendid.

Kokku koguti oksjoni käigus 43 428 eurot, mida kasutatakse Mentor-programmi läbiviimiseks Eestis, Lätis ja Leedus.

Üritusest võtsid osa kolme Balti riigi võtmetegelased eelnimetatud ennetustöö valdkonnas. Pidulikul sündmusel osalesid Eesti delegatsiooni liikmetena Lastekaitse Liidu juhataja Alar Tamm, sotsiaalministeeriumi nõunik Elmet Puhm, mittetulundusühingu tegevjuht ja Mentor programmi koordinaator Eestis Triin Lumi ning MTÜ SEB Heategevusfond ja AS-i SEB Pank juhatuse liige Eerika Vaikmäe-Koit.

Allikas: Delfi

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv