Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Igaüks võib olla Jõuluvana

Linnaleht Rus.

Juba kolmandat aastat järjest kogub SEB Heategevusfond kokku vanemliku hoolitsuseta laste unistused ja soovid, et need jõuluvanale edastada.

Kahel varasemal aastal täitusid sel viisil Eesti erinevates turvakodudes peatuvate laste kingisoovid — ligi 200 jõuluunistust. Tänavu kogusime kokku kõigi Eestimaa asenduskodudes peatuvate laste soovid ning kutsume häid inimesi toetama meie projekti, olles jõuluvanaks nendele lastele, kellest vanemad ei hooli.

Selleks mine aadressile https://www.heategevusfond.ee/joulupuu ning vali jõulupuul üks laps ja tema soov ning tee annetus vastavalt jõuluvana (loe: oma) võimalustele. Mõned soovid jõulupuul on väga väikesed ja mõned päris suured — on lapsi, kes igatsevad pehmet kaisulooma, patsikummi või kirjusid käpikuid, teised aga unistavad oma mobiilist või arvutist…

Suuremate soovide täitmiseks kogu kokku sõbrad, kes soovivad aidata ja nii võivad ka kopsakamad kingisoovid teoks saada! Heade inimeste tehtud annetuste eest soetab SEB Heategevusfond nimekirjas olevad kingitused, pakib need kenasti ära ja saadab kingikotid laste turva- ja asenduskodudesse. Kingipakid jõuavad lasteni jõululaupäevaks. Nagu kõik kodused lapsed, saavad ka need lapsed sel aastal jõuluvanalt oma nimega kingituse.
/---/

Allikas: Linnaleht Rus.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv