Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Heategevusfondi klubi käis lastega piparkooke küpsetamas

26.12.2007

Heategevusfondi eesmärk pole ainult raha kogumine, sama oluline on ka inimeste soov ise aidata. Detsembri alguses käisid heategevusfondi klubi vabatahtlikud Tallinna Lastekodu Laste Varjupaigas ja Pärnus asuvas Pereabikeskuses piparkooke küpsetamas. Suud said magusaks nii suured kui ka väikesed!

Lastele meeldis kõige enam see, et lisaks küpsetamisele ja kaunistamisele sai hästi palju piparkooke süüa ning keegi ei öelnud, et ei tohi võtta või aitab küll.

Piparkookide küpsetamise järgsel õhtul rõõmustas Tallinna Lastekodu Laste Varjupaiga juhataja Viiu Orgmets: “Lapsed olid sillas, ja – huvitav-huvitav – said õhtul probleemideta magama pandud. Nii õnnelikud ja väsinud olid nad suurest küpsetamise tööst.”

Vabatahtlik Geily Marmor: “Piparkooke küpsetama sõites poeb hinge ärevus, et kas ma ikka suudan piisavalt kiiresti laste sekka sulanduda ja kas nad usaldavad mind? Kohanemine toimub aga ülikiiresti ja varsti on lastel käed tööd täis. Olen ise juures ja abistamas – jahune ja piparkoogine, lastega nalja viskamas ning tainast rullimas. Lapsed on ülitoredad ja armsad. Hiljem lahkudes, üleni värskelt küpsenud piparkookide järele lõhnavana, justkui miski heliseks hinges. Olen saanud veeta täisväärtuslikku aega väga toredate väikeste inimeste seltsis ja teen seda kindlasti jälle!”

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.