Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Heategevusfond otsib kahte päkapikku

parnu.postimees.ee

Kaheksandat aastat järjest täidab SEB Heategevusfondi MTÜ ligemale 1000 jõulukingisoovi lastelt, kes elavad kas asendus- või turvakodus. Praeguseks on annetajad täitnud 929 kingisoovist 839, kuid puudu on veel 90 päkapikku, neist kaks Pärnumaal.

Sel aastal on heategevusfondi jõulupuul 45 Pärnumaa lapse unistused, peale selle kaheksa peremaja kingid.

Annetajal on võimalus anda oma panus “Jõulusoovide puu” projekti kaudu vanemlikku hoolt vajavate laste unistuste täitmiseks, valides soovide seast südamelähedase kingituse ja täites ühe või mitme lapse kingisoovi.

“Iga jõulusoov on eriline, selle taga on omaette lugu. Teeme lapsele parima kingituse siis, kui paneme tähele tema soove ja mõistame nende taga peituvaid tegelikke vajadusi,” selgitas fondi tegevjuht Triin Lumi.

Eesti asendus- ja turvakodude laste jõulusoovide puu leiab aadressilt www.heategevusfond.ee/joulupuu.

Allikas: parnu.postimees.ee


 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv