Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Haiba Lastekodu

Haiba Lastekodu on 45-kohaline peresüsteemiga asenduskodu Harjumaa orbudele ja vanemliku hoolitsuseta lastele.

Igas peres töötab viis kasvatajat, lastele on tagatud ööpäevane järelevalve ja täiskasvanu kohalolek. Haiba Lastekodus elavad lapsed alates sünnist kuni täisealiseks saamiseni. Asenduskodus on kolm 12-kohalist peret ja üks 9-kohaline pere. Kolme pere koduks on 7-toaline korter läbi kahe korruse, neljanda turvakodu pere päralt on väike 4-toaline korter. Turvakodul on eraldi sissekäiguga 4-toaline korter ja voodikohti kuni 9 lapsele. Turvakodus saavad abi ja kaitset lapsed, kellel mingil põhjusel on tekkinud vältimatu vajadus ajutiselt viibida oma kodust ja/või vanematest eemal. Turvakodu pere osutab abi ja pakub kaitset erandkorras ka lapsevanemale.

Haiba Lastekodu ja SEB Heategevusfondi koostöö sai alguse novembris 2008.

Loe lisa

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.