Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Etenduse “Pipi! Nuki! Puhh!” külastus Estonia teatris

12.01.2008

12. jaanuaril käisid Pärnu, Tartu ja Tallinna varjupaikade lapsed Estonias, kus etendus lastelavastus “Pipi! Nuki! Puhh!”. Etenduses kõlanud laulud olid lastele tuttavad ning mõni teadis peagu kõiki laule peast.

Lastele meeldisid kõik etenduse tegelased, kuid üldine lemmik oli ikka Pipi. 7-aastasele Tuulile aga meeldis kõige rohkem Tom, sest just tema oli tüdrukule terve etenduse aja otsa vaadanud.

Etenduse järel tehti üheskoos väike ekskursioon teatrimajas – kiigati sisse kostüümilattu, dekoratsioonide valmistamise tuppa, grimeerijate töötuppa, lapsed said jalutada lava peal ja piiluda lava taha, külastada Talveaeda ja uudistada teistes põnevates teatriruumides. Grimmituba meeldis lastele väga, seal sai ka pilti teha erinevaid parukaid proovides ning lastele valmistas suurt rõõmu Pipi tegelaskuju paruka äratundmine.

Teatrimaja külastus lõppes kaunis valges saalis, kus oli kaetud lastele lauake salati, mahlajoogi ja koogikestega, et enne koduteele asumist pisut kõhtu täita ning omavahel teatrimuljeid jagada.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.