Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Eesti pikamaajooksu paremik innustas turvakodude lapsi sportima

31.07.2011

Juunis-juulis toimus SEB Heategevusfondi kampaania “500 paari jalanõusid turvakodude lastele!”. Kampaania kokkuvõtteks korraldasime Tallinna loomaaia Rebasemäe piknikuplatsil meeleoluka suvepäeva turvakodude lastele.

Kohal oli enam kui 100 last erinevatest turvakodudest üle Eesti.

Praktilisi kogemusi tervisliku liikumise kohta jagasid olümpialane ja Eesti parim pikamaajooksja Tiidrek Nurme ning kolmikud õed Liina, Leila ja Lily Luik, kes kuuluvad Eesti naiste pikamaajooksu tippu.

Samuti oli võimalus osaleda töötoas, kus üheskoos joonistati meelepäraste värvide ja mustritega hiigelsuured unistuste ketsid. Huvitavaid lugusid pajatas Aleksei Turovski, kes rääkis lastele sellest, milliseid “jalatseid” loomariigi esindajad kannavad.

Üritusel anti üle heategevusliku kampaania raames kogutud annetuste eest soetatud 500 paari jalatseid.

Ürituse kokkuvõtvat videot vaata siit.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.