Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Blogi

Miks kuninganna koogi söömise pärast kurjustab?

17.12.2019

Advendipühal külastasid Eestimaa turva- ja asenduskodus elavad lapsed Rahvusooperit Estonia, kus vaatasid sel hooaajal esietendunud balletti „Alice imedemaal“. Käidi ka tavapärasel lavatagusel ekskursioonil ja imetleti tuledes säravat Tallinna T1 kaubanduskeskuse vaaterattalt.

Lewis Carrolli samanimelise jutustuse ainetel valminud etendust käisid vaatamas lapsed Tallinna, Jõgevamaa, Tartumaa, Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa ja Harjumaa peredest.

 

Väike eelsoojendus Toompeal

Loe edasi

„Sina oled võiduloos!“

05.10.2019

Oktoobri alguses vaatasid turva- ja asenduskodudes kasvavad noored NUKU teatris Norra kirjaniku Jostein Gaarderi raamatu põhjal lavastatud etendust „Apelsinitüdruk“, mis puudutas kõiki sügavalt, ärgitas kaasa mõtlema ning tekitas äratundmisrõõmu ja -kurbust.

Loe edasi

SEB Heategevusfondi õppestipendiumi programmi sügisene taotlusvoor on avatud

27.08.2019

SEB Heategevusfond annab 2019. aastal välja õppestipendiume summas 60 000 eurot. Stipendiumi saavad taotleda asendus- ja perekodudes- ning hooldus- ja eestkosteperedes elavad noored. Stipendiumile on oodatud kandideerima ka noored emad ja isad. 

Stipendiumile kandideerimine on avatud 26. augustist kuni 23. septembrini, vajaliku info õppestipendiumi programmi kohta leiab veebiaadressilt http://heategevusfond.ee/oppestipendium. 

Loe edasi
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.