Tunnustusauhind „Lastega ja lastele“

Aita tunnustada lapsi, noori ja täiskasvanuid, organisatsioone ning ühendusi, kes oma algatuste või pikaajalise tegevusega on oluliselt panustanud laste ja noorte heaolusse!

Taotlus kandidaadi esitamiseks

Blogi

Koos oma perega tegutsedes kasvab lapses kindlustunne

18.09.2018

Traditsioonid annavad meie elule kindla kuju ja vormi. Need ei pea olema keerulised – väga sageli me isegi ei mõtle selle peale, et ka hüvastijätt või õhtujutu lugemine on lihtne tava, mis on peres kuude või aastatega välja kujunenud.

Traditsioonid kannavad edasi väärtusi ja sõnumeid. Ei tohiks unustada, et elu ja inimesed on pidevas muutumises. Võib juhtuda, et mõni tava on oma aja ära elanud ja pere koostegemised vajavad uuenenud pilku sissetallatud rajale.

Loe edasi

Jalgpallur – see on kõva sõna!

29.08.2018

Augusti viimasel kolmapäeval toimus SEB Heategevusfondi eestvedamisel järjekordne jalgpallipäev, kus asendus- ja turvakodude lapsed said koos jalgpalluritega jalkat mängida ning olid õhtul A. Le Coq Arenal tunnistajaks põnevale heitlusele FC Flora ja FCI Levadia vahel.

Loe edasi

Hobitoetus aitab lastel andeid avastada ja arendada

27.08.2018

Hobi on lihtne ja tõhus viis iseendaga tuttavaks saada või oma „mina“ säilitada. Hobi ehk meelistegevuse harrastamine on hea stressi maandaja ja annab võimaluse arendada oma võimeid ning neid uutes olukordades realiseerida. Ühtlasi laieneb silmaring ning elu muutub huvitavamaks ja mitmekülgsemaks.

Loe edasi
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.