Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Blogi

Jõulusoovide puu: Kiiktool – täiskohaga abikasvataja

14.12.2018

Igal aastal on perede soovide, kingid kogu perele kasutamiseks, nimekirjas mõni kiiktool. Uurisime välja, mis on selles mööbliesemes nii erilist, et see on osutunud nii nõutud kaubaks.

Loe edasi

Jõulusoovide puu: Unistused ja hobid sillutavad teed tulevikku

14.12.2018

Erinevaid asju katsetades õpivad lapsed tundma, mis on neile rohkem või vähem meelepärane tegevus. Seeläbi avastavad nad, mis neid tõeliselt sütitab ning sellest omakorda võib kujuneda hobi kogu eluks või uks tuleviku töö juurde.

Loe edasi

Jõulusoovide puu: Mis on kingituse mõte?

11.12.2018

Lapsevanemate koolitaja ja nõustaja Ly Kasvandiku juurde pöörduvad vanemad vastu jõule sageli sarnaste küsimustega. Need puudutavad kingituste ostmist ja seda, milliseid soove arvesse võtta ning kuidas last mõjutada.

Loe edasi
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.