Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Blogi

Jõulusoovide puu: Perede jõulusoovid: unistus ühisest reisist või hoopis tarvilik majapidamisese

19.12.2017

Perede jõulusoovid on väga erinevad, eks need sõltuvad ka pereliikmetest ja parasjagu aktuaalsetest vajadustest. Uuendamist võib vajada pere arvutipark, väljavahetamist mõni igapäevases kasutuses olev mööbliese või on pere hoopis otsustanud panustada ühisele ajaveetmisele näiteks koguperereisi või spaakülastuse näol.

Loe edasi

Jõulusoovide puu: Kinkekaardi-soovi taga peitub lapse tahtmine olla iseseisev

18.12.2017

Jõuluõhtu kõrghetk saabub siis, kui saad kingituse krabisevast paberist lahti harutada ja pakis ongi just see asi, mida niiväga oled ihaldanud. Siiski ootavad paljud perekodude lapsed, et jõuluvana tooks neile mõne poe kinkekaardi, millega saab endale ise sobiliku asja välja valida. Nii tore on ju iseseisvalt poes kaupu uurida ja ise ostuotsus teha!

Loe edasi

Jõulusoovide puu: Igal lapsel oma pill

18.12.2017

Muusika- ja pillimänguhuvilisele lapsele ei saa olla suuremat rõõmu kui saada kingiks päris oma pill! Jõuluvana sai sel aastal perekodudes elavatelt lastelt mitu ilusat kirja just pillisooviga.

Loe edasi
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.