Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Blogi

Need olid minu elu parimad…

29.12.2016

Täname Teid tehtud heateo eest!

Hea annetaja, aitäh, et aitasite teoks teha laste jõulusoovid! Teil on võimalik jõulupuul piiluda, milline kingitus Teie toetuse eest jõulukotti pandi.
Vaadake klippi Pärnumaa pere jõuluõhtust, kus kindlasti on koos poisiga peategelaseks ka uhiuus tõukeratas:

Jagame siinkohal Teiega laste emotsioone:

„Need olid minu elu parimad…!!“

Loe edasi

Jõulusoovide puu: Pereterapeut soovitab, kuidas õppida lastelt hetkesolemise kunsti – kuidas teha pesa aja sisse

22.12.2016

Mõnda aega tagasi, kui olin vanemluseteemalist loengut lõpetamas, ütlesin välja mõtte, et praegusaja üks olulisemaid teemasid on aeglustamine. Liiga palju ärevust, liiga palju pidetust, liialt vähe keskendumist, liialt vähe süvenemist, aeglust… kas teame, mis on selle tulemus ja hind? On vaja oskusi, et objektiivse aja sisse luua oma subjektiivne aeg, on vaja õppida pesa tegemist aja sisse. Ütlesin kuidagi nii ja mõtlesin seda täiesti tõsiselt.

Loe edasi

Jõulusoovide puu: Püsiannetusega aitad laste unistustel täituda!

20.12.2016

Jõuluajal teeme me kõik head ja rõõmustame kingitustega neid lapsi, kel kodusoojusest puudu. Kingituste aeg saab aga otsa ning elu jätkub sama rada pidi – lapsed kasvavad, treeningud, hobid ja õppimine nõuab oma kulutusi. Ka nende väljaminekute katmisel on väga teretulnud lahked abikäed.

Loe edasi

Jalka on lahe!

07.09.2016
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.