Tunnustusauhind „Lastega ja lastele“ ootab nominente

Tunnustamist väärivad lapsed, noored, täiskasvanud, ettevõtmised ja ühendused, kes on oluliselt panustanud laste ja noorte heaolusse. Kandidaate saab esitada 20. aprillini 2017.
Loe lisa ja esita kandidaat

Blogi

Jõulusoovide puu: Pereterapeut soovitab, kuidas õppida lastelt hetkesolemise kunsti – kuidas teha pesa aja sisse

22.12.2016

Mõnda aega tagasi, kui olin vanemluseteemalist loengut lõpetamas, ütlesin välja mõtte, et praegusaja üks olulisemaid teemasid on aeglustamine. Liiga palju ärevust, liiga palju pidetust, liialt vähe keskendumist, liialt vähe süvenemist, aeglust… kas teame, mis on selle tulemus ja hind? On vaja oskusi, et objektiivse aja sisse luua oma subjektiivne aeg, on vaja õppida pesa tegemist aja sisse. Ütlesin kuidagi nii ja mõtlesin seda täiesti tõsiselt.

Loe edasi

Jõulusoovide puu: Püsiannetusega aitad laste unistustel täituda!

20.12.2016

Jõuluajal teeme me kõik head ja rõõmustame kingitustega neid lapsi, kel kodusoojusest puudu. Kingituste aeg saab aga otsa ning elu jätkub sama rada pidi – lapsed kasvavad, treeningud, hobid ja õppimine nõuab oma kulutusi. Ka nende väljaminekute katmisel on väga teretulnud lahked abikäed.

Loe edasi

Jõulusoovide puu: Kinkige lapsele jõuludeks aega ja armastust

16.12.2016

Jälle on käes aeg mõtelda jõulukingitustele. Kõige olulisemad kingisaajad on loomulikult lapsed.

Miks te kingite?

Loe edasi

Jalka on lahe!

07.09.2016
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.