Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Blogi

Jõulusoovide puu: Jõuluõhtu Pärnu Lastekülas (video)

29.12.2015

Vaata lühifilmi laste tegutsemisrõõmust pühademeeleolus Pärnu Lastekülas. Loe edasi

Jõulusoovide puu: Tuhat tänu Sulle, hea annetaja!

29.12.2015

„Jõuluvana, mul on palve, sooviks paksu lund ma talvel…“
Nii algab Karoliina luuletus, milles esitatud jõulusoov ilmataadi vingerpussi tõttu sel aastal täide ei läinud. Kõik „Jõulusoovide puule“ riputatud tuhat jõulusoovi jõudsid aga kingitustena pühade ajal Eesti laste turva- ja asenduskodudesse.

Aitäh, et aitasid laste kingisoovidel täituda ja nende jõulud rõõmuga täita!

Loe edasi

Otsitakse jõuluvana DNA-ga vabatahtlikke!

15.12.2015

Eesti asendus- ja turvakodude pered otsivad vabatahtlikke jõuluvanasid, kes asenduskodude jõulupidudel lastele kingitusi kätte aitaks anda. Kõigil vabatahtlikel, kes on valmis paar tundi oma aega panustama ja kasvõi ühte oma koduläheduses asuvasse asendus- ja turvakodusse jõuluvanana kinke jagama minema, palutakse hiljemalt 18. detsembriks endast teada anda e-posti aadressil info@heategevusfond.ee. Fond edastab kontakti konkreetse asenduskodu juhatajale või pereemale, kes vabatahtliku jõuluvanaga täpse kohtumisaja kokku lepib.

Loe edasi
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.