Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Blogi

Soovid võivad ka tegelikult täide minna

27.12.2013
Jõuluvana on tänaseks sõitnud läbi Eesti turva- ja asenduskodud ning viinud rohkem kui tuhandele lapsele kätte tema isikliku jõulukingituse. Ta poleks saanud seda aga teha ilma kõigi nende suure südamega inimesteta, kes kiirele jõuluajale vaatamata jõudsid hoolida ka endale tundmatutest noortest inimestest ja nende soovidest. Tuhat täidetud unistust Heade annetajate toega saime juba viiendat korda kinkida rohkem kui tuhandele asendus- ja turvakodulapsele tavakodu lastega sarnast jõulurõõmu. Loe edasi

Uudiseid päkapikutöökojast: kuidas pakkida 20 kilo hantleid, saagi ja lillepostamenti

20.12.2013

Mida on vaja selleks, et pakkida tuhat kingitust? No kõigepealt on loomulikult vaja kingitusi. Täpsemalt tuhandet kingitust. Siis on vaja särasilmseid pakkijaid. Selleks, et pakkijad saaksid kuhja mänguasju kingipakkideks moondada, on veel vaja paberit, tsellofaani, paela, teipi, kilekotte (spetsiaalselt kelkude jaoks) ning loomulikult kohvi ja pirukaid. Ja kuluks ära ka üks ruum, kus nende elementide koondumine aset leiab. Eriti häid tulemusi on oodata siis, kui seda õlistab üks hea eesmärk, mille nimel kõik rõõmuga pingutavad.

Loe edasi

Tüdruk luuletustega

18.12.2013

Viimane kord ühte Tallinna turvakodusse sattudes sain sealt kasvataja käest kaasa nende kasvandiku kirjutatud luuletuse. See oli selline.

Loe edasi

Laste pärast

31.05.2013
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.