Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Blogi

Jõulusoovide täitumine tõi lastele sära silmisse

27.12.2012

Tänaseks on jõulusoovide puule kokku kogutud laste kingisoovid täidetud ning asendus- ja turvakodudes jõuluõhtud peetud. Me ei saa muuta seda, miks oli nende laste koduks jõuluõhtul turva- või asenduskodu, ent saame jagada Teiega seda suurt rõõmu laste silmis, kui kingikotid avanesid.

Loe edasi

Fjodori garaaž – suured poisid tegid teoks väikese poisi jõuluunistuse

21.12.2012

Detsembri alguseks oli enamik jõulusoovide puul rippuvatest unistustest lahkete annetajate abil täidetud, ent mõne soovi teostamine osutus keerulisemaks, kui esialgu arvata võis. Kuigi päkapikud olid varakult märganud ühe väikese poisi pealtnäha üsna tavapärasena tundunud soovi, ei suutnud nad seda kohe täita. Aga kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähem! SEB Heategevusfondi valvepäkapikk Triin Lumi palus pisipoisi soovi täitmiseks abi oma headelt koostööpartneritelt Age reklaamibüroost ja nii sai teoks veel üks jõuluime.

Loe edasi

Apple'i heategevusoksjon aitab täita laste unistused

11.12.2012

Apple'i müügi ja hooldusega tegelev ettevõte Valge Klaar aitab ka sel aastal täita vanemliku hoolitsuseta laste jõulusoove, andes uue elu vanale tehnikale ja pannes töökorda seatud tooted heategevuslikule oksjonile.

Loe edasi
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.