Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Blogi

Cirque du Soleil õpetas Eesti lastele tsirkusekunsti (video)

30.12.2011

Aasta eelviimasel päeval osalesid turva- ja asenduskodudes viibivad lapsed Cirque du Soleil' tsirkusekunsti töötoas Saku Suurhallis. Sellele järgnes Päikesetsirkuse kogupereetendus, millest said osa kõik 130 Ida-Virumaalt, Pärnust, Tartust, Harjumaalt ja Tallinnast kohale sõitnud last.

Loe edasi

Jõulusoovide puu kokkuvõte: suure südamega eestlased täitsid laste jõulusoovid

29.12.2011

Juba kolmandat aastat järjest palus SEB Heategevusfond jõulude eel abi asendus- ja turvakodude töötajatelt laste jõulusoovide vahendamiseks. Fond riputas soovid üles jõulupuule, kus kõigil Eestimaa inimestel oli võimalik teha personaalne annetus ja kingitus ühele või soovi korral mitmele lapsele. Sel aastal oli fondi koostööpartner Delfi ning jõulusoovide puu aitas täita kõigi Eestimaa turva- ja asenduskodudes viibivate laste soovid.

Loe edasi

Magus Piparkoogiralli liikus mööda Eestimaad

26.12.2011

Nii nagu ikka, kui saabub detsembrikuu, algab SEB Heategevusfondi eestvedamisel Piparkoogiralli. Sel aastal toimus juba viiendat korda ringsõit, millega vabatahtlikud täiskasvanud käivad külas laste turvakodudes üle Eesti, et jõuluajal koos sealsete lastega piparkooke küpsetada. Tänavu peatusime Piparkoogiralliks kaheksas majas Tallinnas, Harjumaal, Ida-Virumaal ja Pärnus.

Loe edasi

Naeratavad varbad!

31.07.2011

Ketsiraha koguneb!

30.06.2011

Muljeid Maijooksult

22.05.2011
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.