Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Blogi

Jõulukingiks müts, mis just unes end ilmutas

29.12.2010

Detsembris tegi SEB Heategevusfond teist aastat järjest üleskutse teha “jõulupuu-projekti” raames kingitused varjupaikades peatuvatele lastele. Aitäh, kõik 182 last leidsid omanimelise kingi jõuluvana kotist!

Loe edasi

Kui jahu maitseb magusam kui suhkur

22.12.2010

Jagan ühe paar aastat tagasi juhtunud loo. Kuulsin, kuidas varjupaigas peatuv tüdruk rääkis piparkooke küpsetades oma klassiõega.
Loe edasi

Piparkoogisöömise kiirusrekord Rakvere Jõululinnas

11.12.2010

Jõulude eelne aeg on põnev aeg. Sel aastal aitas varjupaiga lastele jõuluootuse lustakamaks teha sõit tõelise jõulurongiga Rakvere Jõululinna. Ilusa talveilma tõttu mõjus jõulumaa tõelise muinasjutuna. Jõululinn oli kõrgel mäe otsas asuv võluloss, mida tuntakse ka Rakvere linnuse nime all ja kus terve päev sai näha ja teha vahvaid asju.

Loe edasi
Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.