Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Asendus- ja turvakodude lapsed möllasid Korrus3 maadluspäeval

ohtuleht.ee

MTÜ SEB Heategevusfond koostöös maadlusklubiga Korrus3 korraldasid maadluspäeva, millest võttis osa 80 last Eesti turva- ja asenduskodudest Pärnust, Tartust, Ida-Virumaalt, Tallinnast ja Harjumaalt jm. Maadluspäeva patroon oli kahekordne maailmameister Kreeka-Rooma maadluses Heiki Nabi.

“Maadlus on üks raskemaid alasid – kui oled maadlusega tegelenud, siis kõik teised alad tunduvad palju lihtsamad. Kõigil lastel pole elu lihtne, aga peale maadlustrenni muutub käsitlus erinevatest raskustest," rääkis maadlustreener ja Eesti spordihing 2013 Martin Plaser.

"Tänase spordipäeva peamine eesmärk on spordipisiku levitamine ja lastele innustuse jagamine. Loodan, et tänase koosmüramise tulemusena läheb nii mõnigi neist lastest oma kodukandi maadlustrenni,“ lisas ta.

Iga laps, kes maadluspäeval osales, sai Heiki Nabi autogrammiga särgi ning võimekamad, kes jätkavad maadlustreeningutega oma kodukandi maadlustrennis, sai kingituseks vajaminevat spordivarustust ja isiklikud spetsiaalsed maadlussaapad.

Allikas: Õhtuleht

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.

Meediakajastuste arhiiv