Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Algas suvine kampaania “Toeta lapsi, kellest vanemad ei hooli!”

01.06.2008

Lastekaitsepäeval algas SEB Heategevusfondi järjekordne heategevuslik kampaania “Toeta lapsi, kellest vanemad ei hooli!”, mille käigus kogutavate vahenditega toetatakse laste varjupaikasid ja turvakodusid Eestis. Kampaania kestab juuli lõpuni.

Usume, et meie ümber leidub palju inimesi, kes tahavad aidata. Fondi senine kogemus on olnud julgustav ning loodame, et ka seekord annavad paljud oma panuse varjupaigas peatuvate laste toetuseks. Juuni esimesel päeval toimus Nõmme seikluspargis kampaania avaüritus, kus osalesid lapsed üle Eesti – Narvast, Sillamäelt, Tartust, Pärnust ja Tallinnast. Lapsed ronisid ja turnisid seiklusrajal, pannes proovile oma võimed ja julguse. Lapsi lõbustasid klounid Tuut ja Piip.
Viiendat korda toimuva kampaania raames kutsume inimesi sõlmima püsikorralduslepingut või tegema ühekordset annetust SEB Heategevusfondi arvelduskontole 10001000100012. Lisaks pangakontoritele on võimalik toetada laste varjupaikasid, helistades annetusnumbrile 900 5005, kus ühe kõne hind on 25 krooni.

Kampaania raames kutsume annetajaid kuulama ka üht muinasjuttu. See on lugu sellest, kuidas üks sündmus võib panna meid nägema maailma teise pilguga.
Kuula ka Sina seda lugu siin »
Kampaaniaga kogutud rahaga toetatakse Tallinna Lastekodu Laste Varjupaika Koplis, Pereabikeskust Pärnus, Narva Laste Varjupaika ja Sillamäel asuvat Laste Hoolekande Asutust Lootus, Kiikla Lastekodu varjupaiga teenust osutavat peremaja ja Tartu Laste Turvakodu. Toetussummade abil aitab fond läbi viia varjupaikades peatuvate laste huvi- ja vabaajategevusi, tehakse remonti varjupaiga ruumides, korraldatakse koolitusi varjupaiga töötajatele ning suhtlemiskoolitusi lastele jms.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.