Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Algas kampaania “Muretseme laste varjupaikadele suusad!”

01.12.2010

Detsembris algas SEB Heategevusfondi heategevuskampaania “Muretseme laste varjupaikadele suusad!” Juba kümnendat korda toimuva kampaaniaga kogutava rahaga toetatakse laste varjupaikasid ja turvakodusid üle Eesti.

Annetatud summaga kingime varjupaikades peatuvatele lastele palju toredaid talvepäevi ning soetame varjupaikadele 100 suusapaari – suusad, kepid, sidemed ja saapad, et igas vanuses lapsed saaksid talvel suusad alla.

Kampaaniaga kutsume inimesi sõlmima laste toetuseks püsimakselepingut või tegema ühekordset annetust SEB Heategevusfondi arvelduskontole 10001000100012. Ootame järjepidevaid toetajaid, kelle abil on võimalik vanemliku hoolitsuseta jäänud lastel osa saada kõigest sellest, mis on tavaperes elavatele lastele igapäevane ja loomulik osa lapsepõlvest – mitte ainult jõulud ajal, vaid kogu aasta jooksul.

Nädalavahetusel, 27. novembril toimus Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses kampaania avaüritus varjupaiga lastele. Suurel spordipäeval oli kohal enam kui sada last Eesti erinevatest varjupaikadest. Lapsed osalesid lõbusates sportmängudes. Meeskondade kaptenitena juhendasid lumistes töötubades lapsi professionaalsed treenerid ja sportlased: endine suusasprinter ja tänane suusatreener Pavo Raudsepp; Kristi Nestor-Alviste, Anu Uusmaa ja Zigmontas Strepaitis vibuklubist Sagittarius ja Vibuliidust; Indrek Kajupank, Sven Kaldre ja Madis Pärn korvpalliklubist Piimameister Otto / Rapla KK ning Eesti Orienteerumisliidust Jaan Tarmak, Sigrid Ruul ja Siiri Poopuu.

Spordipäeva pildikokkuvõtet saab vaadata siit: http://bit.ly/sebheategevusfond
Kampaania kestab jaanuari lõpuni ja selle tulemused saavad teatavaks 31. jaanuaril 2011.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.