Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Algas kampaania “Igal lapsel on õigus tunda rõõmu!”

01.06.2007

Lastekaitsepäeval, 1. juunil algas SEB Eesti Ühispanga Heategevusfondi ja Rimi Eesti Foodi koostöös kampaania “Igal lapsel on õigus tunda rõõmu!”, mille käigus kogutavate vahenditega toetatakse laste varjupaikasid ja turvakodusid Eestis.

Usume, et meie ümber leidub palju inimesi, kes mõistavad nende laste trööstitut olukorda ja tahavad neid aidata. Kampaania kutsub inimesi sõlmima püsikorralduslepingut või tegema ühekordset annetust Heategevusfondi arvelduskontole. Lisaks pangakontoritele on võimalik toetada laste varjupaikasid, ostes Rimi kauplustest spetsiaalseid kaarte. Ostes 25-kroonise kaardi, on võimalus valmistada rõõmu korraga mitmele lapsele – koos oma lapsega saab kaardist meisterdada toreda mänguasja ning kaartide müügitulu läheb varjupaigas peatuvate laste toetuseks.

Kampaaniarahaga toetatakse Tallinna Lastekodu Laste Varjupaika Koplis, Pereabikeskust Pärnus, Narva Laste Varjupaika ja Sillamäel asuvat Laste Hoolekande Asutust Lootus. Toetussummade abil aitab Heategevusfond läbi viia varjupaikades peatuvate laste huvi- ja vabaaja tegevusi, soetatakse sportimisvahendeid, ostetakse kooli- ja käsitöötarbeid ning korraldatakse ekskursioone.

Kampaania “Igal lapsel on õigus tunda rõõmu!” kestab juuli lõpuni.