Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

Algas kampaania “Igal lapsel on õigus tunda rõõmu!”

01.12.2007

Detsembris algas koostöös Rimi Eesti Foodiga heategevuskampaania “Igal lapsel on õigus tunda rõõmu!”. Neljandat korda toimuva heategevusliku kampaaniaga kogutavate vahenditega toetatakse laste varjupaikasid ja turvakodusid Eestis.

Kampaania käigus kutsutakse inimesi üles laste toetuseks sõlmima püsimakselepingut või tegema ühekordset annetust heategevusfondi arvelduskontole 10001000100012. Lisaks pangakontoritele on võimalik toetada laste varjupaikasid, helistades annetustelefonil 900 5005 või ostes Rimi kauplustest spetsiaalseid 25 krooni maksvaid kaarte, millega on võimalus valmistada rõõmu korraga mitmele lapsele – koos oma lapsega saab kaardist meisterdada toreda mänguasja ning kaartide müügitulu läheb varjupaigas peatuvate laste toetuseks.

Kogutud rahaga toetame viit varjupaika: Tallinna Lastekodu Laste Varjupaik, Pärnus asuv Pereabikeskus, Sillamäel asuv Laste Hoolekandeasutus Lootus, Narva Laste Varjupaik ja Tartu Laste Turvakodu. Kampaania kestab jaanuari lõpuni ning tulemused saavad teatavaks 1. veebruaril 2008.

Kampaania raames toimub detsembris-jaanuaris jõuluringsõit, mille jooksul käib heategevusfond koos Onu Raivo Jutupliiatsiga läbi kõik koostööpartneritest varjupaigad. Kuulame lastega koos muinasjuttu, joonistame selle juurde ning fond kingib varjupaikadele ja lastele raamatuid. Kingitavate raamatute hulgas on peagu kõik Astrid Lindgreni eesti keeles ilmunud teosed, Harry Potteri neli osa, “Nukitsamees”, “Pokulood”, “Pinocchio”, suur muinasjutukogumik, Eesti jõulumuinasjuttude kogumik, jõuluraamatuid jm. Samuti kingitakse igale varjupaiga lapsele oma isiklik eakohane juturaamat. Raamatute ostu rahastatakse suvel toimunud heategevuslikus kampaanias kogutud rahaga.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.