Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Algas kampaania “500 paari jalanõusid turvakodude lastele!”

01.06.2011

1. juunil, lastekaitsepäeval algas juba 11 korda fondi heategevuslik kampaania, sel korral on üleskutseks “500 paari jalanõusid turvakodude lastele!”. Laste igakülgse arengu eelduseks on igasugune füüsiline tegevus värskes õhus – et lapsed saaksid joosta, palli mängida ja liikumisest rõõmu tunda läbi aasta, soetatakse seekordse kampaaniaga laste turvakodudele 500 paari vajalikke jalavarjusid: saapad, kummikud, sandaalid, spordijalatsid jne.

Korraliku jalatsi kandmine nii sportimisel kui ka igapäevaelus mõjutab ka turvakodudes peatuvate vanemliku hoolitsuseta laste jalgade ja kogu tugiaparaadi arengut. Kvaliteetsed jalanõud mitte ainult ei aita kaasa skeletilihassüsteemi normaalsele arengule, vaid aitavad teadvustada lapsele tema enda ja tema jalgade väärtust.

Juuli lõpuni kestva kampaaniaga kutsume inimesi sõlmima laste toetuseks püsimakselepingut või tegema ühekordset annetust SEB Heategevusfondi arvelduskontole 10001000100012. Samuti on võimalik toetada lapsi, ostes kampaania perioodil jooksujalanõud Sportland Runningu poest, kus igalt paarilt läheb 5 eurot turvakodude laste toetuseks. Avatud on ka annetustelefon 900 5005 (kõne hind 3 eurot). Kampaania kestab juuli lõpuni ja selle tulemused teeme teatavaks 31. juulil 2011.

Aita Sina ka!