Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

Algas heategevuskampaania "500 turvakodulapsele korralikud talveriided!"

04.12.2011

Detsembris algava MTÜ SEB Heategevusfondi heategevuskampaaniaga “500 turvakodulapsele korralikud talveriided!”  soetatakse sel korral 500 asenduskodus ja turvakodus peatuvale lapsele korralikud talveriided – kombinesoonid, joped, suusapüksid, kindad ja mütsid-sallid.

Fondi suvise kampaaniaga soetasime turvakodudele 500 paari korralikke jalatseid. Aga lähenev talv näitas meile kätte järgmise murekoha, sest asutuses viibivate lastel on tihtipeale vaid üks universaalne ülerõivas, mis sobib kevadesse-sügisesse, kuid pole kohane talvekülmaga käimiseks. Värske lumi ei jäta ühtegi last ükskõikseks - nad leiavad alati võimaluse lumeingli või lumememme tegemiseks ning lumesõja pidamiseks. Talverõõmude nautimiseks pole lumi kunagi liiga märg, ilm liiga külm ega tuul liiga tugev. Meie täiskasvanutena saame hoolitseda selle eest, et lastel oleks seljas ilmale vastavad riided ning algavas kampaanias annetatud summaga kingime lastele palju toredaid talvepäevi, soetades 500 asendus- ja turvakodus peatuvale lapsele korralikud talveriided.

Kampaaniaga kutsub SEB Heategevusfond inimesi sõlmima laste toetuseks püsimakselepingut või tegema ühekordset annetust SEB Heategevusfondi arvelduskontole 10001000100012 või helistama annetusnumbril 900 5005. Fond vajab järjepidevaid toetajaid, kelle abil on võimalik vanemliku hoolitsuseta jäänud lastel osa saada kõigest, mis on tavaperes elavatele lastele igapäevane ja loomulik osa lapsepõlvest – mitte ainult jõulud ajal, vaid kogu aasta jooksul.