Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

30 uhiuut jalgratast liikluspäeval Tallinna Loomaaias

31.07.2009

Juunis-juulis toimus SEB Heategevusfondi seitsmes heategevuslik kampaania, sedapuhku nime all “Aita jalgratas kokku panna!”. Kampaania liiklusohutuse teemaline hariv lõpuüritus toimus Tallinna Loomaaias Rebasemäe piknikuplatsil, kus osalesid varjupaikade ja turvakodude lapsed üle Eesti. Üritusel anti üle varjupaikadele kampaania raames ostetud 30 jalgratast ja nende juurde kuuluv varustus – kiivrid ja helkurvestid turvaliseks liiklemiseks ning pumbad, rattalukud jms. Lastele kingiti Maanteeameti poolt valmistatud raamatuid liikluskultuurist ja turvalisest liiklemisest jalgrattal.

Liiklusohutuse tarkusi jagasid Lõuna Politseiosakonna esindajad ja Liiklusohutuskeskus pani üles vigursõiduraja rattaga sõitmiseks. Külas olid maskotid Sõber Sebra ja politseist Lõvi Leo. Lapsed lustisid loomaaias koos fondi toetuseks loodud klubi vabatahtlikega – uudistasid loomi, mängisid meeleolukat seiklusmängu “Liikluspusle” ning sõid suuri ülepannikooke.

Täname südamest kõiki annetajaid ja püsitoetajaid. Igaüks, kes on annetanud, on kinkinud lastele, kellest vanemad ei hooli, killukese õnne. Loodame, et jalgrattapedaale vändates saavad lapsed kergemini võitu oma hirmudest, muredest ja ebakindlusest.

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.