Jõulusoovide puu

Jõulusoovide puul on turva- ja asenduskodude laste jõuluvanale saadetud unistused ja soovid. Et need ei jääks pelgalt unistusteks, vali jõulupuult kink ning tee annetus vastavalt oma võimalustele.

www.heategevusfond.ee/joulupuu

„Kapten Granti lapsed“ Lennusadamas jättis lastele sügava mulje

10.08.2014

Augustikuus käisid turva- ja asenduskodude lapsed kõikjalt üle kogu Eesti vaatamas Lennusadamas etendunud Nukuteatri suvelavastust „Kapten Granti lapsed“.

Etendusele sõites avaldas paljudele lastele muljet ka Tallinna linn oma autoderohkuse, tee ääres kõrguvate hoonete ja suurte laevadega sadamas. Kuna näitemäng toimus mere ääres ja päris laeval, oli juba see kohaletulemist äratasuv elamus. Lapsed olid pikast ja põnevast lavastusest lummatud ja peale põnevate võitlusstseenide, värvilise tossu ja paugutamise, mis ühe korraliku seikluse juurde käib, jättis teatrilistele unustamatu mulje ka näidendis kaasa teinud hobune.

Peale etenduse lõppu kasutasid lapsed usinalt võimalust autogramme võtta, ennast pildistada lasta ja halli hobust lähemalt uurida. Autogrammijahist kujunes lausa innukas meistrivõistlus ning lapsed võrdlesid hasartselt, kellel rohkem nimesid koguneb.

Sügavaima mulje jättis lastele aga etenduse õnnelik lõpp. Kui ühelt bussitäielt teatriskäinutelt küsiti, mis neile kõige rohkem meeldis, siis oli vastuseks: „See, et lapsed leidsid üles oma isa!“

Loe pikemalt

 

 

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.