Lastega ja lastele

Auhinnaga „Lastega ja lastele“ täname ja tunnustame inimesi ja organisatsioone, kelle uued algatused või pikemaajaline tegevus on positiivselt mõjutanud laste ja perede käekäiku.
Tunnustusauhinna taotluste voor on avatud 15. aprillini.

Esita taotlus

“Superstaari” finaalkontsert Tallinna Linnahallis

08.06.2008

Juuni alguses toimus Tallinna Linnahallis populaarse “Eesti otsib Superstaari” telesaate finaalkontsert, kuhu meil oli koostöös TV 3-ga võimalus viia vaatama ka varjupaikade lapsed. Üritusel oli võimalik kohtuda superstaaridega, et neilt autogramme saada. Samuti said lapsed osaleda mängus, kus saatejuht esitas küsimusi superstaaride kohta ning õigete vastuste eest õnnestus ka varjupaiga lastel auhindu saada.

Kontserdil võeti kõik esinejad suure aplausiga vastu. Varjupaiga laste hulgas oli palju neid, kes hoidsid pöialt Janale ning kui tema võitjaks kuulutati, siis oli kisa kõrvulukustavalt vali ja võimas. Samuti pakkus lastele suurt huvi tehnikaga seonduv – kuna oli otsesaade, siis liikusid ka nende peade kohal filmikaamerad ning see andis pinget veelgi juurde.
“Linnahalli publik oli kuum! Piisas vaid superstaari nime hõikamisest laval, kui saalis puhkes suur kisa! Plaksutamist oli ka kogu aeg kuulda!” jagasid lapsed üksteise võidu ürituse lõppedes muljeid. Koduteel rääkis Jaanus (15 a): “Üritus oli ikka superlahe, superkihvt! Ma olen väga rõõmus, et sellest osa sain! Ja särgiga, millel on Jana autogramm, olen koolis homme tegija, kindel see!”

Osale heateos Täname Sind abi eest, kui oled meie heategevusprogrammi juba toetanud või kavatsed seda teha tulevikus. Sõlmi püsikorraldusleping summas 3 eurot kuus või aita ühekordse annetusega.